AY MİN İnşaat ve Mimarlık - İstanbul - 0532 233 46 24 - Hakkımızda

Kurumsal

1989 yılında kurulan Bozmaz İnşaat ile Ülkemizde havuz ve şelale işleri bizim çalışmalarımız ile başlamıştır.

Ülkemizin onlarca şehrin de yapmış olduğumuz işlerimiz ve yüzlerce uygulamalarımızdan edindiğimiz tecrübelerimiz ile aldığımız müşteri memnuniyetinden duyduğumuz gurur ile kentleşmenin artışına paralel olarak ortaya çıkan doğa ve doğal uygulamalara yönelişin olması bizi daha çok araştırma yapmaya yöneltmiştir.

Firmamızı daha çok geliştirebilmek için yenilikleri ve farklı yapıdaki mimarileri takip ederek ülkemize kazandırmayı ve kazanılan birikimlerden farklı ulusların faydalanmasına imkan sağlamak adına ARGE PEYZAJ Şelale ünvanını alan şirketimizi kurduk..2007 yılında kurulan ve Arge Peyzaj adı altında  devam eden şirketimiz   bir yandan da Bozmaz inşaat ile malzeme satışlarına devam etmiştir.

ARGE PEYZAJ HAVUZ ŞELALE L.T.D Ş.T.İ şirketimizin bünyesinde olan; 

Çevre düzenleme, Yapay ve Doğal Süs havuzları, Dere ve Göletler,  

Doğal Taş (Granit-  Andezit- Kayrak- Çakıl) Kaplama ve Döşeme işlerimiz yürütülmüştür.

Artık, yalnızca süs havuzları, yüzme havuzları, şelale, gölet kaplama ve döşeme işleri ile faaliyet alanını ve su tasarımlarıyla sınırlandırmamış olup İki ayrı firma ile inşaatın farklı alanlarında sürdürdüğümüz çalışmalarımızı 2008 yılında OBATAŞ İNŞAAT ile birliktelik kurarak taahhüt işlerimizi, konut projelerimizi, anahtar teslim dini tesisler, anahtar teslim kuran kursları alanında faaliyet göstermiştir.

Bu zaman ki süre içerisinde çevre düzenleme, Yapay ve Doğal süs havuzlarını kapsayan çalışmalarımızı ARGE Peyzaj şirketimiz üstlenmiştir.

Deneyimli kadrosuyla bugün yurt içinde ve yurt dışında faaliyet yapma manevrası kazanan firmamız farklı ülke insanlarının da faydalanmasında katkıda bulunmaktadır.

Daha çok araştırma, profesyonelleşme ve kurumsallaşma ihtiyacımızdan dolayı 2017 yılında Oba Taş İnşaat bünyesinden ayrılarak ve Arge Peyzaj L.T.D. Ş.T.İ.  adındaki şirketimizin ünvan değiştirerek  AY MİN İNŞAAT MİMARLIK SAN. ve T.İ.C. L.T.D. Ş.T.İ. adı altında taahhüt , mimarlık - iç mimarlık, peyzaj ve çevre düzenleme, anahtar teslim,  konut ve ticari alan projeleri ile tüm sektörde ki çalışmalarımızı sürdürmekteyiz..